LGU2Z561MELZ
CAP ALUM 560UF 20% 180V SNAP
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
LGU2Z561MELZ
LGU2Z561MELZ Hakkında
Nichicon LGU2Z561MELZ, 560 µF kapasitansa sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 180V nominal voltaj ve ±20% toleransta üretilmiştir. Radial, snap-in montaj tipi ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmaya uygundur. -40°C ile 105°C işletme sıcaklık aralığında 3000 saatlik ömür süresi sunur. 50 kHz'de 2.505 A ve 120 Hz'de 1.67 A ripple akım kapasitesiyle güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama uygulamalarında tercih edilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 560 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.505 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.67 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 180 V