LGU2Z122MELA
CAP ALUM 1200UF 20% 180V SNAP
Seri / Aile Numarası
LGU2Z122MELA
LGU2Z122MELA Hakkında
Nichicon LGU2Z122MELA, 1200µF kapasitansı ve 180V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montaj tipine sahip bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile üretilen bileşen, 3000 saat ömür garantisine sahiptir (105°C'de). -40°C ile +105°C arasında çalışabilir. 50 kHz'de 3.825 A ve 120 Hz'de 2.55 A ripple current kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 1200 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.825 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.55 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 180 V