LGU2W820MELA
CAP ALUM 82UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
LGU2W820MELA
LGU2W820MELA Hakkında
Nichicon LGU2W820MELA, 82 µF kapasitanslı, 450 V rated voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montajı ile through-hole uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans ile üretilen bu polar kondansatör, genel amaçlı devreler için tasarlanmıştır. 105°C'de 3000 saat ömür süresine sahiptir. 120 Hz'de 640 mA, 50 kHz'de 915.2 mA ripple akım kapasitesi ile güç kaynakları, filtreleme, enerji depolama ve AC/DC dönüştürücü uygulamalarında tercih edilir. -25°C ile +105°C arasında çalışma sıcaklık aralığına sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 82 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 915.2 mA @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 640 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V