LGU2W331MELC
CAP ALUM 330UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
LGU2W331MELC
LGU2W331MELC Hakkında
Nichicon LGU2W331MELC, 330 µF kapasitanslı, 450V rated voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montajı ile through-hole PCB uygulamalarına uygundur. -25°C ile 105°C arasında çalışabilen bu komponentin 105°C'de 3000 saatlik ömrü vardır. ±20% toleransı ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmaya tasarlanmıştır. 50 kHz'de 2.0735 A, 120 Hz'de 1.45 A ripple akım kapasitesine sahip olup, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.0735 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.45 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V