LGU2W331MELB
CAP ALUM 330UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
LGU2W331MELB
LGU2W331MELB Hakkında
Nichicon LGU2W331MELB, 330 µF kapasitanslı, 450V rated voltage ile çalışan radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in montaj tipi ile through-hole uygulamalar için tasarlanmıştır. -25°C ile 105°C arasında çalışır ve 105°C'de 3000 saat ömür süresi sunar. ±20% tolerans ile üretilmiş olup, 50 kHz'de 2.07A ve 120 Hz'de 1.45A ripple current dayanımına sahiptir. Güç kaynakları, filtre devreler ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.0735 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.45 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V