LGU2W271MELC
CAP ALUM 270UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
LGU2W271MELC
LGU2W271MELC Hakkında
Nichicon LGU2W271MELC, 270µF kapasitanslı, 450V rated voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in radial montaj tipi ile PCB'ye hızlı ve güvenilir bağlantı sağlar. -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığında, 105°C'de 3000 saat ömür garantisi ile güvenilir performans sunar. ±20% tolerans ve 50 kHz'de 1.8304 A ripple current yeteneği ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. Güç kaynakları, audio amplifikatörler, invertörler ve endüstriyel kontrol devreleri gibi yüksek voltaj uygulamalarında tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 270 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.8304 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.28 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V