LGU2W121MELZ
CAP ALUM 120UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
LGU2W121MELZ
LGU2W121MELZ Hakkında
Nichicon LGU2W121MELZ, 120 µF kapasitesinde 450V rated gerilime sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montaj tipine sahip bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans aralığında çalışan komponent, -25°C ile 105°C arasında işletim sıcaklığına ve 105°C'de 3000 saatlik yaşam süresine sahiptir. 50 kHz'de 1.144 A ve 120 Hz'de 800 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 120 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.144 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 800 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V