LGU2W121MELB
CAP ALUM 120UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
LGU2W121MELB
LGU2W121MELB Hakkında
Nichicon LGU2W121MELB, 120 µF kapasitansına ve 450 V nominal gerilime sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in paket tipinde tasarlanmış olup, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere geliştirilmiştir. -25°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 3000 saat ömüre sahiptir. ±20% tolerans değeri ile Ripple current kapasitesi 50 kHz'de 1.144 A, 120 Hz'de 800 mA'dir. Güç kaynakları, filtreleme devreleri, enerji depolama ve EMI/RFI bastırma uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 120 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.144 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 800 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V