LGU2W101MELZ
CAP ALUM 100UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
LGU2W101MELZ
LGU2W101MELZ Hakkında
Nichicon tarafından üretilen LGU2W101MELZ, 100µF kapasitanslı 450V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in montaj tipi ile through-hole uygulamalarında kullanılır. -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına sahip olup, 105°C'de 3000 saat ömür garantisi verir. ±20% toleranslı bu kondansatör, 50 kHz'de 986.7 mA ve 120 Hz'de 690 mA ripple current kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreler ve enerji depolama devrelerinde yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 986.7 mA @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 690 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V