LGU2P821MELA
CAP ALUM 820UF 20% 220V SNAP
Seri / Aile Numarası
LGU2P821MELA
LGU2P821MELA Hakkında
Nichicon LGU2P821MELA, 820 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 220V nominal gerilim için tasarlanmıştır ve ±20% tolerans ile üretilir. Through-hole montaj tipi ile radial, snap-in kutu paketlemesinde sunulur. Genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmış bu kondansatör, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 3000 saat ömür garantisine sahiptir. 50 kHz'de 3.15 A ve 120 Hz'de 2.1 A ripple current kapasitesiyle güç kaynakları, filtreleme, enerji depolama ve EMI bastırma uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 820 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.15 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.1 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 220 V