LGU2P681MELA
CAP ALUM 680UF 20% 220V SNAP
Seri / Aile Numarası
LGU2P681MELA
LGU2P681MELA Hakkında
Nichicon LGU2P681MELA, 680 µF kapasitansı ve 220 V rated voltage özelliğine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in kutu paketlemesi ile through-hole montajına uygun tasarlanmıştır. ±20% tolerans değerine sahip olan bu kondansatör, -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığında 3000 saat ömür garantisi sağlar. 50 kHz frekansında 2.67 A ve 120 Hz frekansında 1.78 A ripple current kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama amaçlı kullanıma uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.67 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.78 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 220 V