LGU2P471MELZ
CAP ALUM 470UF 20% 220V SNAP
Seri / Aile Numarası
LGU2P471MELZ
LGU2P471MELZ Hakkında
Nichicon tarafından üretilen LGU2P471MELZ, 470µF kapasitansı ve 220V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montaj tipi ile PCB'ye kolayca yerleştirilir. -40°C ile 105°C arasında çalışabilen bu kondansatör, 105°C'de 3000 saat ömür garantisi sunmaktadır. 2.175A ripple current kapasitesi (50 kHz) ile yüksek frekans uygulamalarında, 1.45A (120 Hz) ile düşük frekans devrelerinde kullanılabilir. ±20% tolerans aralığında üretilmiştir. Genel amaçlı endüstriyel, tüketici ve profesyonel elektronik uygulamalarında kullanım için uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.175 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.45 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 220 V