LGU2P471MELY
CAP ALUM 470UF 20% 220V SNAP
Seri / Aile Numarası
LGU2P471MELY
LGU2P471MELY Hakkında
Nichicon tarafından üretilen LGU2P471MELY, 470 µF kapasitansına ve 220V nominal gerilime sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in montaj tipi ile through-hole uygulamalarında kullanılır. -40°C ile 105°C arasında çalışabilen bu bileşen, 105°C'de 3000 saat ömür garantisi sunar. ±20% tolerans ile tasarlanan kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve filtering işlemlerinde yaygın olarak kullanılır. 50 kHz'de 2.175 A ve 120 Hz'de 1.45 A ripple akım kapasitesine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.175 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.45 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 220 V