LGU2P122MELC
CAP ALUM 1200UF 20% 220V SNAP
Seri / Aile Numarası
LGU2P122MELC
LGU2P122MELC Hakkında
Nichicon tarafından üretilen LGU2P122MELC, 1200 µF kapasitanslı 220V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in radial montaj tipi ile PCB'ye montajı kolaylaştırılmıştır. ±20% tolerans aralığında üretilen bu bileşen, -40°C ile 105°C işletme sıcaklık aralığında çalışır ve 105°C'de 3000 saat ömürlü tasarlanmıştır. 50 kHz frekansında 3.9 A, 120 Hz frekansında 2.6 A ripple current kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, filtreleme ve energy storage uygulamalarında genel amaçlı kullanım için uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 1200 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.9 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.6 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 220 V