LGU2G820MELZ
CAP ALUM 82UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
LGU2G820MELZ
LGU2G820MELZ Hakkında
Nichicon LGU2G820MELZ, 82 µF kapasitanslı 400V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in montaj tipi ile through-hole uygulamalarında kullanılır. Genel amaçlı uygulamalar, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerjilendirme sistemlerinde yaygın olarak tercih edilir. ±20% tolerans ile -25°C ile 105°C sıcaklık aralığında çalışır. 105°C'de 3000 saat ömür süresi garantilidir. 50 kHz'de 915.2 mA ve 120 Hz'de 640 mA ripple akım kapasitesine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 82 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 915.2 mA @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 640 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V