LGU2G221MELZ
CAP ALUM 220UF 20% 400V SNAP
Üretici
Nichicon
Seri / Aile Numarası
LGU2G221MELZ
LGU2G221MELZ Hakkında
Nichicon LGU2G221MELZ, 220 µF kapasitanslı, 400 V değerlendirilmiş gerilimi olan radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montajı için tasarlanmış, snap-in kasa tipi ile PCB'ye doğrudan takılabilir. -25°C ile 105°C arasında çalışabilen bu kondansatör, 105°C'de 3000 saatlik ömür sertifikasına sahiptir. ±20% toleransı bulunmaktadır. 50 kHz'de 1.573 A ve 120 Hz'de 1.1 A ripple akımı kapasitesine sahip olup, güç kaynakları, filtreleme devreleri, enerji depolama uygulamaları ve genel amaçlı elektronik sistemlerde kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.573 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.1 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V