LGU2G221MELB
CAP ALUM 220UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
LGU2G221MELB
LGU2G221MELB Hakkında
Nichicon tarafından üretilen LGU2G221MELB, 220µF kapasitansı ve 400V rated voltajı ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılan alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in kasa tipi ile through-hole montajına uygun tasarlanmıştır. ±20% tolerans ve 105°C'de 3000 saat ömür ömrü sunar. -25°C ile 105°C arasında çalışabilir. 50 kHz'de 1.573 A ve 120 Hz'de 1.1 A ripple current kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.573 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.1 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V