LGU2G181MELZ
CAP ALUM 180UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
LGU2G181MELZ
LGU2G181MELZ Hakkında
Nichicon LGU2G181MELZ, 180 µF kapasitanslı, 400 V rated voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in radial montaj tipi ile through-hole uygulamalarında kullanılır. -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında, 105°C'de 3000 saat ömür süresi garantisine sahiptir. ±20% tolerans ve polar yapısıyla güç kaynakları, filtering ve enerji depolama uygulamalarında genel amaçlı olarak tercih edilir. 50 kHz'de 1.4014 A ve 120 Hz'de 980 mA ripple akım değerlerine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 180 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.4014 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 980 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V