LGU2G121MELZ
CAP ALUM 120UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
LGU2G121MELZ
LGU2G121MELZ Hakkında
Nichicon tarafından üretilen LGU2G121MELZ, 120 µF kapasitans değerine ve 400 V rated voltage'a sahip bir alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in kasa tasarımı ile through-hole montajına uyumludur. ±20% tolerans ile belirtilen kapasitans değerini sağlar. 50 kHz'de 1.0725 A ve 120 Hz'de 750 mA ripple current kapasitesi vardır. -25°C ile 105°C arasında çalışır ve 105°C'de 3000 saatlik ömür garantisi sunar. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, invertörler ve ses amplifikatörleri gibi alanlarda kullanılan polar bir kondansatördür.
Applications General Purpose
Capacitance 120 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.0725 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 750 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V