LGU2G101MELZ
CAP ALUM 100UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
LGU2G101MELZ
LGU2G101MELZ Hakkında
Nichicon LGU2G101MELZ, 100 µF kapasitanslı 400V voltaj derecelendirilmiş alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in kutusu ile through-hole montajı destekler. -25°C ile 105°C arasında çalışır ve 105°C'de 3000 saat ömür garantisi sunar. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, 50 kHz'de 1.001 A ve 120 Hz'de 700 mA ripple akımına dayanır. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama sistemlerinde kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.001 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 700 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V