LGU2G101MELA
CAP ALUM 100UF 20% 400V SNAP
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
LGU2G101MELA
LGU2G101MELA Hakkında
Nichicon LGU2G101MELA, 100 µF kapasitansı ve 400 V rated voltage ile radial snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipine sahip bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme devreleri ve EMI suppressiyonu için kullanılır. ±20% toleransla üretilen kondansatör, -25°C ile 105°C arasında çalışabilir. 105°C'de 3000 saatlik ömür garantisi sunmaktadır. 50 kHz'de 1.001 A ve 120 Hz'de 700 mA ripple current kapasitesine sahiptir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.001 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 700 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V