LGU2F391MELA
CAP ALUM 390UF 20% 315V SNAP
Seri / Aile Numarası
LGU2F391MELA
LGU2F391MELA Hakkında
Nichicon LGU2F391MELA, 390 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 315V nominal voltajda çalışan bu radial snap-in tipi bileşen, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynağı filtrasyonu, enerji depolama ve sinyal işleme işlevlerinde kullanılır. -25°C ile +105°C sıcaklık aralığında çalışabilen komponentin 105°C'de 3000 saatlik ömrü vardır. ±20% tolerans değerine sahip olan kondansatör, 50 kHz'de 2.10 A ve 120 Hz'de 1.47 A ripple akım kapasitesine sahiptir. Endüstriyel, tüketici elektroniği ve elektrik dönüştürücü uygulamalarında tercih edilen bir bileşendir.
Applications General Purpose
Capacitance 390 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.1021 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.47 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 315 V