LGU2F331MELB
CAP ALUM 330UF 20% 315V SNAP
Seri / Aile Numarası
LGU2F331MELB
LGU2F331MELB Hakkında
Nichicon LGU2F331MELB, 330 µF kapasitanslı, 315 V rated gerilimli alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montajına uygun bu kondansatör, güç kaynakları, ses sistemleri ve endüstriyel uygulamalar gibi genel amaçlı elektrik devrelerinde kullanılır. ±20% tolerans ile üretilen bileşen, -25°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 3000 saatlik ömür garantisi sunar. 50 kHz'de 1.5295 A ve 120 Hz'de 1.33 A ripple akım kapasitesi ile yüksek frekanslı uygulamalara da uygun olup, Through Hole montajı sayesinde kolay entegrasyon sağlar.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.5295 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.33 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 315 V