LGU2F331MELA
CAP ALUM 330UF 20% 315V SNAP
Seri / Aile Numarası
LGU2F331MELA
LGU2F331MELA Hakkında
Nichicon LGU2F331MELA, 330 µF kapasitansa sahip 315V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in kasa türünde olup, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. -25°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 3000 saat ömür süresi garantisinden sahiptir. ±20% tolerans ile üretilmiş olup, 50 kHz'de 1.5295 A ve 120 Hz'de 1.33 A ripple akım kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.5295 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.33 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 315 V