LGU2F271MELA
CAP ALUM 270UF 20% 315V SNAP
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
LGU2F271MELA
LGU2F271MELA Hakkında
Nichicon LGU2F271MELA, 270 µF kapasitanslı 315V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in konfigürasyonunda tasarlanan bu bileşen genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere geliştirilmiştir. ±20% toleransa sahip olan kondansatör, 50 kHz'de 1.6588 A ve 120 Hz'de 1.16 A ripple akımı kaldırabilir. 105°C sıcaklıkta 3000 saat ömrü garantili olan cihaz, -25°C ile 105°C arası işletme sıcaklığı aralığında çalışır. Through-hole montaj tipine sahip olması endüstriyel ve komersiyel elektronik devreler ile güç kaynağı uygulamalarında yaygın olarak tercih edilmesini sağlar.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 270 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.6588 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.16 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 315 V