LGU2F221MELZ
CAP ALUM 220UF 20% 315V SNAP
Seri / Aile Numarası
LGU2F221MELZ
LGU2F221MELZ Hakkında
Nichicon tarafından üretilen LGU2F221MELZ, 220µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 315V dereceli voltaj ile yüksek gerilim uygulamaları için tasarlanmıştır. Radial, snap-in kutu paketlemesi ile through-hole montajına uygun olup, genel amaçlı elektronik devreler, güç kaynakları, inverterler ve endüstriyel ekipmanda kullanılır. -25°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 3000 saat ömür sertifikaları bulunmaktadır. ±20% tolerans ile 1.4872A @ 50kHz ripple current kapasitesine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.4872 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.04 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 315 V