LGU2F221MELY
CAP ALUM 220UF 20% 315V SNAP
Seri / Aile Numarası
LGU2F221MELY
LGU2F221MELY Hakkında
Nichicon LGU2F221MELY, 220µF kapasitansı ve 315V voltaj derecelendirilmesi olan radial snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, audio cihazları ve endüstriyel elektronik devrelerinde kullanılır. ±20% tolerans ve -25°C ile +105°C arasında çalışma sıcaklık aralığı ile geniş ortam koşullarına uyum sağlar. 3000 saat ömür değeri 105°C'de garantilidir. Low frequency'de 1A, high frequency'de 1.43A ripple current kapasitesi bulunmaktadır. Through-hole montajlı yapısı geleneksel PCB tasarımları için uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.43 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 315 V