LGU2F181MELZ
CAP ALUM 180UF 20% 315V SNAP
Seri / Aile Numarası
LGU2F181MELZ
LGU2F181MELZ Hakkında
Nichicon LGU2F181MELZ, 180 µF kapasitanslı 315V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montaj tipi ile doğrudan PCB'ye takılmaktadır. -25°C ile +105°C çalışma sıcaklık aralığında 3000 saat ömür süresi sunmaktadır. ±20% tolerans ve polar yapısı ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme ve decouple işlemlerinde kullanılır. 50 kHz'de 1.3156 A, 120 Hz'de 920 mA ripple akım yeteneğine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 180 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.3156 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 920 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 315 V