LGU2E681MELA
CAP ALUM 680UF 20% 250V SNAP
Seri / Aile Numarası
LGU2E681MELA
LGU2E681MELA Hakkında
Nichicon LGU2E681MELA, 680 µF kapasitansı ve 250V nominal voltajı ile tasarlanmış bir radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in montaj tipine sahip bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılan, polarize elektrolit kondansatörüdür. -40°C ile 105°C arasında çalışabilmekte, 105°C'de 3000 saat ömür garantisi sunmaktadır. ±20% tolerans ve 250V rated voltage ile güç kaynakları, filtering ve energy storage uygulamalarında tercih edilir. 50 kHz'de 3A ripple akım kapasitesi ile yüksek frekans uygulamalarında, 120 Hz'de 2A ripple akım kapasitesi ile düşük frekans uygulamalarında kullanılabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V