LGU2E471MELZ
CAP ALUM 470UF 20% 250V SNAP
Seri / Aile Numarası
LGU2E471MELZ
LGU2E471MELZ Hakkında
Nichicon LGU2E471MELZ, 470 µF kapasitansa sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 250V rated voltaj ile güç kaynakları, ses sistemleri ve genel amaçlı elektronik uygulamalarında kullanılır. Radial snap-in montaj tipi ile PCB'ye kolayca entegre edilebilir. -40°C ile 105°C arasında çalışır ve 105°C'de 3000 saat ömür eder. ±20% tolerans, 50 kHz'de 2.475 A ve 120 Hz'de 1.65 A ripple akımı özelliklerini taşır.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.475 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.65 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V