LGU2E391MELZ
CAP ALUM 390UF 20% 250V SNAP
Seri / Aile Numarası
LGU2E391MELZ
LGU2E391MELZ Hakkında
Nichicon LGU2E391MELZ, 390 µF kapasitanslı radial snap-in montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 250V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmaya uygundur. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına sahip olan bu kondansatör, 105°C'de 3000 saat ömür garantisi sunmaktadır. ±20% tolerans aralığında üretilen komponent, 50 kHz'de 2.235 A ve 120 Hz'de 1.49 A ripple current kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, filtreleme, energy storage ve stabilizasyon uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 390 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.235 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.49 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V