LGU2E391MELA
CAP ALUM 390UF 20% 250V SNAP
Seri / Aile Numarası
LGU2E391MELA
LGU2E391MELA Hakkında
Nichicon LGU2E391MELA, 390 µF kapasitanslı 250V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile radial, snap-in kutu şeklinde sunulan bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına sahip olup, 105°C'de 3000 saatlik ömre sahiptir. ±20% tolerans ile üretilen bileşen, 50 kHz'de 2.235 A ve 120 Hz'de 1.49 A ripple akımını destekler. Güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 390 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.235 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.49 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V