LGU2D681MELB
CAP ALUM 680UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
LGU2D681MELB
LGU2D681MELB Hakkında
Nichicon tarafından üretilen LGU2D681MELB, 680µF kapasitansa sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 200V rated voltage ile tasarlanan bu kondansatör, radial konfigürasyonda snap-in montajı destekler. -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 3000 saat ömür elde eder. ±20% tolerans aralığında üretilir. Ripple current kapasitesi 50 kHz'de 2.67A, 120 Hz'de 1.78A'dır. Genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.67 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.78 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V