LGU2D561MELZ
CAP ALUM 560UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
LGU2D561MELZ
LGU2D561MELZ Hakkında
Nichicon LGU2D561MELZ, 560 µF kapasitesi ve 200V rated voltage değerine sahip radial snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. Genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve endüstriyel kontrol devreleri gibi alanlarda kullanılır. -40°C ile 105°C arasında çalışan bu kondansatör, 105°C'de 3000 saatlik ömür garantisine ve ±20% toleransa sahiptir. 50 kHz'de 2.505 A ve 120 Hz'de 1.67 A ripple akımı kapasitesine sahip olup, through-hole montajı destekler.
Applications General Purpose
Capacitance 560 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.505 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.67 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V