LGU2D561MELY
CAP ALUM 560UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
LGU2D561MELY
LGU2D561MELY Hakkında
Nichicon tarafından üretilen LGU2D561MELY, 560 µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 200V rated gerilim ile yüksek gerilim uygulamalarında kullanılır. Through hole montaj tipi ile PCB'ye snap-in bağlantı sistemi aracılığıyla monte edilir. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına sahip ve 105°C'de 3000 saatlik ömür garantisine sahiptir. Ripple current toleransı 50 kHz'de 2.37A ve 120 Hz'de 1.58A'dir. ±20% kapasitans toleransı ile genel amaçlı endüstriyel elektronik uygulamaları, güç kaynakları ve filtre devreleri için uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 560 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.37 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.58 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V