LGU2D561MELB
CAP ALUM 560UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
LGU2D561MELB
LGU2D561MELB Hakkında
Nichicon LGU2D561MELB, 560 µF kapasitansa sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 200V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılan bu kondansatör, radial snap-in montaj türüne sahiptir. -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C sıcaklıkta 3000 saat ömrü vardır. 50 kHz'de 2.505 A ve 120 Hz'de 1.67 A ripple current desteği sunarak, güç kaynakları, filtreleme, buffer ve depolama uygulamalarında kullanılabilir. ±20% tolerans ile üretilmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 560 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.505 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.67 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V