LGU2D391MELZ
CAP ALUM 390UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
LGU2D391MELZ
LGU2D391MELZ Hakkında
Nichicon LGU2D391MELZ, 390 µF kapasitansı ve 200 V rated voltage'ı ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılan radial snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile üretilen bu bileşen, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 3000 saat ömür garantisi sağlar. 50 kHz'de 2.025 A ve 120 Hz'de 1.35 A ripple akım kapasitesine sahiptir. Through-hole montaj için uygun olan LGU2D391MELZ, güç kaynakları, ses amplifikatörleri, güç dönüştürücüleri ve endüstriyel kontrol sistemleri gibi uygulamalarda kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 390 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.025 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.35 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V