LGU2D271MELZ
CAP ALUM 270UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
LGU2D271MELZ
LGU2D271MELZ Hakkında
Nichicon LGU2D271MELZ, 270 µF kapasitesine sahip polar alüminyum elektrolitik kondansatördür. 200V rated voltage ile yüksek voltaj uygulamalarında kullanılmaya uygun olan bu komponentin ±20% toleransı bulunmaktadır. Through Hole montaj tipinde radial can snap-in paketlemesi ile sunulan kondansatör, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 3000 saat ömür garantisi sağlar. 50 kHz'de 1.65 A ve 120 Hz'de 1.1 A ripple current kapasitesine sahip olup, güç kaynakları, DC-DC konvertörleri, audio amplifikatörleri ve endüstriyel kontrol uygulamalarında genel amaçlı filtre ve dekoplaş kondansatörü olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 270 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.65 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.1 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V