LGU2D271MELY
CAP ALUM 270UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
LGU2D271MELY
LGU2D271MELY Hakkında
Nichicon LGU2D271MELY, 270µF kapasitanslı 200V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in kasa tipi ile through-hole montajına uygun tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 3000 saat ömür garantisi sunar. 50 kHz'de 1.65A, 120 Hz'de 1.1A ripple current kapasitesine sahip olup, genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, invertörler ve endüstriyel elektronik devrelerde kullanılır. Yüksek voltaj uygulamaları için uygun bir seçenektir.
Applications General Purpose
Capacitance 270 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.65 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.1 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V