LGU2D152MELC
CAP ALUM 1500UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
LGU2D152MELC
LGU2D152MELC Hakkında
Nichicon LGU2D152MELC, 1500 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 200V rated voltaj ile yüksek voltaj uygulamalarında kullanılır. Snap-in montaj tipi ile PCB'ye dikey olarak monte edilir. -40°C ile 105°C arasında çalışır ve 105°C'de 3000 saat ömür süresi tanımlanmıştır. ±20% tolerans aralığında üretilmiştir. 120 Hz'de 3.08A ve 50 kHz'de 4.62A ripple akım kapasitesi vardır. Genel amaçlı endüstriyel ve elektrik gücü uygulamalarında, güç kaynakları, invertörler ve DC-DC dönüştürücülerde yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 1500 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 4.62 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.08 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V