LGU2D152MELB
CAP ALUM 1500UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
LGU2D152MELB
LGU2D152MELB Hakkında
Nichicon LGU2D152MELB, 1500 µF kapasitansı ve 200 V rated voltajı ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmış radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in montaj tipi ile Through Hole bağlantısını destekler. ±20% tolerans ve 3000 saatlik ömür garantisi (105°C'de) sunmaktadır. Geniş sıcaklık aralığında (-40°C ~ 105°C) çalışabilir. 50 kHz'de 4.62 A, 120 Hz'de 3.08 A ripple akım kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 1500 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 4.62 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.08 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V