LGU2C821MELC
CAP ALUM 820UF 20% 160V SNAP
Seri / Aile Numarası
LGU2C821MELC
LGU2C821MELC Hakkında
Nichicon LGU2C821MELC, 820µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 160V nominal gerilim ile tasarlanan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılan radial, snap-in kutu tipinde bir through-hole bileşenidir. ±20% tolerans ile üretilen kondansatör, -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığında 3000 saatlik ömrü garantiler. Yüksek frekans ripple akımı 3.06A@50kHz ve düşük frekans ripple akımı 2.04A@120Hz'dir. Güç kaynakları, filtreleme, gerilim düzenleme ve enerji depolama uygulamalarında tercih edilen bu kondansatör, endüstriyel ve tüketici elektronik devrelerinde yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 820 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.06 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.04 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 160 V