LGU2C821MELB
CAP ALUM 820UF 20% 160V SNAP
Seri / Aile Numarası
LGU2C821MELB
LGU2C821MELB Hakkında
Nichicon LGU2C821MELB, 820 µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 160V rated voltage ile güç kaynakları, audio amplifikatörleri ve genel amaçlı elektronik uygulamalarında kullanılır. Radial snap-in montaj tipi ile PCB'ye kolayca entegre edilir. ±20% tolerans ve 3000 saat ömür @ 105°C ile uzun dönem güvenilirlik sağlar. 50 kHz'de 3.06A ripple current kapasitesine sahip, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 820 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.06 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.04 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 160 V