LGU2C561MELB
CAP ALUM 560UF 20% 160V SNAP
Seri / Aile Numarası
LGU2C561MELB
LGU2C561MELB Hakkında
Nichicon LGU2C561MELB, 560 µF kapasitanslı, 160V rated voltage'lı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in paket tipinde tasarlanan bu komponent, -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına sahiptir. 3000 saatlik ömrü 105°C'de garanti edilmektedir. ±20% tolerans değeri ile sunulan komponent, 50 kHz'de 2.505 A ve 120 Hz'de 1.67 A ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda kullanılan bu kondansatör, güç kaynakları, invertörler, motor kontrolleri ve ses amplifikatörleri gibi yüksek gerilim uygulamalarında yaygın olarak tercih edilmektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 560 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.505 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.67 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 160 V