LGU2C102MELA
CAP ALUM 1000UF 20% 160V SNAP
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
LGU2C102MELA
LGU2C102MELA Hakkında
Nichicon LGU2C102MELA, 1000 µF kapasitanslı, 160 V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, can snap-in paket tipinde tasarlanmış olup through-hole montajı destekler. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, ses devreleri ve filtreleme işlemlerinde kullanılır. -40°C ile 105°C arası çalışma sıcaklığına ve 105°C'de 3000 saat ömür derecesine sahiptir. High frequency'de 3.375 A @ 50 kHz, low frequency'de 2.25 A @ 120 Hz ripple current kapasitesi bulunmaktadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.375 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.25 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 160 V