LGU2A472MELC
CAP ALUM 4700UF 20% 100V SNAP
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
LGU2A472MELC
LGU2A472MELC Hakkında
Nichicon LGU2A472MELC, 4700 µF kapasitansa sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 100V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Radial snap-in montaj tipi ile PCB'ye kolay montajı sağlanır. -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 3000 saat ömür garantisi sunar. ±20% tolerans değerine sahip olan kondansatör, düşük ve yüksek frekans ripple akımı toleransı ile güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılabilir. 120 Hz'de 4.14 A ve 50 kHz'de 4.761 A ripple akım kapasitesi vardır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 4700 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 4.761 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 4.14 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V