LGU1V392MELZ
CAP ALUM 3900UF 20% 35V SNAP
Seri / Aile Numarası
LGU1V392MELZ
LGU1V392MELZ Hakkında
Nichicon LGU1V392MELZ, 3900 µF kapasitanslı 35V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montaj tipi ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığında 3000 saat ömür garantisi sunmaktadır. 50 kHz'te 1.94 A ve 120 Hz'te 1.69 A ripple current kapasitesi ile güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında tercih edilir. Through-hole montaj uyumlu PCB tasarımları için uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 3900 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.9435 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.69 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V