LGU1V153MELB
CAP ALUM 15000UF 20% 35V SNAP
Seri / Aile Numarası
LGU1V153MELB
LGU1V153MELB Hakkında
Nichicon LGU1V153MELB, 15000 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 35V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılım için tasarlanmıştır. Radial snap-in paket tipi ile through-hole montajı destekler. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına sahip olup, 105°C'de 3000 saat ömür garantisi verir. ±20% tolerans ve 4.301A (50 kHz) ripple current kapasitesi ile güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılabilir. Low frequency ripple current 3.74A @ 120 Hz'dir.
Applications General Purpose
Capacitance 15000 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 4.301 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.74 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V