LGU1K821MELZ
CAP ALUM 820UF 20% 80V SNAP
Seri / Aile Numarası
LGU1K821MELZ
LGU1K821MELZ Hakkında
Nichicon LGU1K821MELZ, 820 µF kapasitesinde ve 80 V rated voltajda radial bağlantılı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in monte tipi kasa ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, 50 kHz'de 1.2765 A ve 120 Hz'de 1.11 A ripple akım yönetebilir. -40°C ile 105°C arasında çalışabilen kondansatör, 105°C'de 3000 saatlik ömür garantisi sunmaktadır. Endüstriyel uygulamalar, güç kaynakları, ses sistemleri ve filtreleme devrelerinde yaygın olarak tercih edilmektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 820 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.2765 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.11 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 80 V