LGU1K332MELA
CAP ALUM 3300UF 20% 80V SNAP
Seri / Aile Numarası
LGU1K332MELA
LGU1K332MELA Hakkında
Nichicon LGU1K332MELA, 3300 µF kapasitans değerine ve 80 V rated voltage'a sahip radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere direkt entegrasyon sağlayan snap-in case paketlemesi vardır. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına ve 3000 saatlik ömür garantisine (105°C'de) sahiptir. ±20% tolerans ile üretilmiştir. Düşük frekans (120 Hz) ripple current 2.76 A, yüksek frekans (50 kHz) ripple current 3.174 A'dir. Genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve filtreleme devreleri gibi alanlarda kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 3300 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.174 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.76 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 80 V